• Skambinkite dabar

  +370 691 94999
 • Sedos g. 17

  Telšiai
 • Pr–Pn

  09.00 - 18.00

Mūsų klinikoje protezuojama:

Plokštelinis protezas – gaminami iš dantenas imituojančio plastiko, kuris remiasi į gleivinę, ir dirbtinių dantų. Daliniai ir pilni plokšteliniai protezai gaminami dantų technikos laboratorijoje (pasirinktinai Kaune ar Klaipėdoje).

Lanko atraminis protezas – ilgalaikis išimamas protezas. Naudojamas, kai neįmanomas protezavimas fiksuotu protezu dėl defekto dydžio ir/ar esamų dantų būklės. Protezą sudaro metalinis pagrindas, kuris specialių apkabėlių arba užraktų pagalba tvirtinasi prie burnoje likusių protezavimui paruoštų dantų. Prie metalinio protezo pagrindo tvirtinasi plastikinė dantenas imituojanti dalis su į ją įstatytais dantimis, kuri užpildo trūkstamų dantų sritį.

Nenuimamas (fiksuotas) dantų protezas – tai bet kuris dantų protezas, kuris prie danties, danties likučių (kulties ar šaknies), fiksuojamas cementuojant, prisukant ar kitais mechaniais būdais.Nenuimami dantų protezai gali būti: Dirbtinis vainikas (vainikėlis) – tai metalo, plastiko, porceliano (keramikos) ar šių medžiagų kombinacijos restauracija, dengianti tris ar daugiau danties šoninių ir kramtomąjį paviršius ar kandamąjį kraštą. Dantų vainikai gali būti:

 1. Plastmasės;
 2. Metaliniai lieti;
 3. Metalo keramikos;
 4. Bemetalės keramikos;