• Skambinkite dabar

  +370 691 94999
 • Sedos g. 17

  Telšiai
 • Pr–Pn

  09.00 - 18.00
Awesome Image

Sveiki atvykę!

Žemaitijos odontologijos kliniką surasti nebus sunku – įsikūrusi Telšių miesto centre, Sedos gatvė 17. Tai odontologijos klinika, kur vos pravėrus duris jus pasitinka draugiškas ir nuotaikingas kolektyvas. Klinikoje dirba patyrę odontologai, kurie nuolat tobulinasi Lietuvoje bei užsienyje rengiamuose kursuose ir seminaruose. Didžiuojamės, jog per pakankamai trumpą laiko tarpą mums pavyko įgyti žmonių pasitikėjimą. Kiekvieną dieną konsultuojame protezavimo, danties atstatymo implantacijos būdu ir kt. klausimais. Atsižvelgdami į įvairaus amžiaus klientų poreikius siūlome įvairią, patogią bei greitą registravimo tvarką. Su mumis susisiekti ir susitarti dėl vizito galite telefonu, tiesiogiai atvykus į kliniką ar tiesiog užpildę registracijos formą šiame tinklapyje.

 • Misija

  Teikti pacientams mokslu ir pažangiausiomis technologijomis pagrįstas, saugias, kokybiškas, atitinkančias pacientų poreikius ir interesus bei viršijančias jų lūkesčius burnos sveikatos priežiūros paslaugas, naudojantis turimais ištekliais, užtikrinant informacijos apie pacientą privatumą, pagarbą kitam žmogui bei išlaikant orius gydytojo bei paciento santykius.

 • Vizija

  Tapti viena geriausių regione, Europos sąjungos reikalavimus atitinkančia odontologijos klinika, modernia, nuolat tobulėjančia, patrauklia pacientams ir darbuotojams medicinos įstaiga, teikiančia kokybiškas asmens burnos sveikatos priežiūros paslaugas.

  Laukiame Jūsų!